Złośliwość rzeczy martwych

Re: Złośliwość rzeczy martwych

Postautor: Mentor » 06 sie 2014, 20:37

Wśród sportowców lub na AWF zdarza się często praktyka ,,głaskania" np. ławeczki gimnastycznej, aby dobrze współpracowała.
Kiedyś na szkoleniu z kwalifikowanej pierwszej pomocy kolega w trakcie przygotowań do egzaminu końcowego sarpał manekina po nieudanej próbie, wówczas pan ratownik-nauczyciel powiedział ,,uważaj, aby Ci nie oddał w czasie zaliczenia"...

Mentor
Niewymowny

Podziękował : 29 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy
Znak zodiaku: Skorpion
Droga życia: 11

Postautor: salvia divinorum » 20 sie 2014, 09:33

Elie pisze:Czy przydarza się wam coś takiego; niby staramy się kłaść wszystko na swoje miejsce, a jednak coś się zagubi. Ja mam na to świetny i sprawdzony sposób - pukam trzy razy w blat stołu czy biurka i za chwilkę zawieruszona rzecz się znajduje :037: czy macie podobnie ?

Bardzo często od drobiazgów jak klucze , obcążki czy pinceta po torbę ,parasol a nawet większe rzeczy.

Też miałam coś takiego jak wyżej opisana zapalniczka , w jedno miejsce coś położyłam potem tego tam nie znalazłam, było albo całkiem gdzieś indziej albo zaraz obok jakby jakiś złośliwiec przesunął. Najczęściej to rzeczy potrzebne ... klucze, portfel , komórka a nawet jakieś lekarstwo.

Odpukiwanie w stół 3x razy zadziałało , może to siła sugestii tylko....
salvia divinorum

Podziękował : 28 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Droga życia: 0

Postautor: Izka » 20 sie 2014, 12:23

Pewnie tak, podobnie jak twierdzenie "rzeczy psują parami" jakoś dziwnie się sprawdza.
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Izka
Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 146 razy
Otrzymał podziękowań: 156 razy
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Poprzednia

Wróć do Przesądy zabobony czy magia