Złudzenie czy dotknięcie

Złudzenie czy dotknięcie

Postautor: Smoczyca » 11 gru 2017, 18:08

Taka dziwna sytuacja zdarzyła mi się tylko raz. Mianowicie, gdy byłam na studiach mieszkałam w akademiku ze współlokatorką oczywiście :). Jednego wieczora ona gdzieś wyszła, a ja siedziałam sobie przy stoliczku i czytałam, przy zapalonej przy mnie lampce. W pewnym momencie poczułam dotknięcie jakby ktoś położył rękę na moim ramieniu. Było to na tyle realne że obejrzałam się czy ona nie wróciła ale byłam sama w pokoju (ona wróciłam jakieś 15-20 min później). Zaznaczam, że miałam i mam krótkie włosy więc ich opadnięcie, omsknięcie odpada.
Także nie wiem co to było, w pewnym momencie pomyślałam, ze to kuzynka mnie odwiedziła, która zmarła 3 lata wcześniej ale teraz to sama nie wiem.
Wszystko się zmienia jeśli powiesz to głośno.

Smoczyca

Podziękował : 16 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy
Znak zodiaku: Ryby
Droga życia: 5

Re: Złudzenie czy dotknięcie

Postautor: Nut » 12 gru 2017, 10:53

Wszystkim nam przytrafiają się dziwne, niewyjaśnione przypadki odczuwania czy też widzenia ducha osoby zmarłej. Tylko nie wszyscy kojarzą i niektórzy wolą o tym nie mówić, aby nie zostać wyśmianym.

Także nie wiem co to było, w pewnym momencie pomyślałam, ze to kuzynka mnie odwiedziła, która zmarła 3 lata wcześniej ale teraz to sama nie wiem.

Dlaczego kuzynka ? Jak wspomniałaś, zmarła dawno.
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ
Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Podziękował : 529 razy
Otrzymał podziękowań: 413 razy
Droga życia: 0

Postautor: Smoczyca » 12 gru 2017, 11:44

tak, bo z nią miałam bardzo dobry kontakt, w sumie najlepszy no i często mi się też w tamtym czasie śniła
Wszystko się zmienia jeśli powiesz to głośno.
Smoczyca

Podziękował : 16 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy
Znak zodiaku: Ryby
Droga życia: 5

Postautor: szamka » 13 gru 2017, 11:12

Ja tak miałam po śmierci babci. Czułam obecność babci jakby stała za moimi plecami i chciała coś ode mnie. Nie wiem na ile to była prawda, na ile tylko wrażenie. Zamówiłam msze za dusze babci i za niedługo się skończyło.
W dniu śmierci sąsiadki na ścianie przed biurkiem przy którym siedziałam usiadła i dość długo siedziała bardzo kolorowa ćma. Nigdy wcześniej tak kolorowej ćmy nie widziałam.
Awatar użytkownika
szamka
Dopiero się rozkręcam

Podziękował : 76 razy
Otrzymał podziękowań: 58 razy
Znak zodiaku: Skorpion
Droga życia: 8

Postautor: Żarłacz » 15 gru 2017, 17:49

Będąc jeszcze w podstawówce poszyłyśmy z koleżankami do szpitala, natrafiłyśmy na otwartą kostnicę w której stało 8 trumien z ubranymi już trupami. Założyłyśmy się, już nawet nie pamiętam o co, że dotknę każdego trupa i tak zrobiłam. Nie mogę powiedzieć żeby mnie potem straszyły, ale ich widok mam w oczach do dzisiaj. :zdziwko:
- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? - spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy?
- Nic wielkiego. - zapewnił go Puchatek. - Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
Awatar użytkownika
Żarłacz

Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Droga życia: 0

Wróć do Zjawiska Paranormalne