Zwiazek karmiczny proszę o pomoc

Masz problem - napisz w tym temacie.Będzie to nasz forumowy mini coaching. Postaramy się wspólnymi siłami doradzić, znaleźć Twoje atuty i słabe punkty nad którymi trzeba popracować. Udzielimy porad z zakresu numerologii, wróżb, psychologii, prawa etc.Podzielimy się naszymi doświadczeniami.
Wszystko w jednym miejscu
Twoją rolą będzie szczera rozmowa i chęć współpracy.
Do udziału, pomocy, zapraszam wszystkich Użytkowników forumezo.

Zwiazek karmiczny proszę o pomoc

Postautor: sforza » 13 wrz 2017, 19:56

Dzień dobry. Zacznę od tego, że 5 lat temu wyszłam za mąż. Po podróży poślubnej wyszliśmy ze znajomymi męża z pracy na imprezę. I wtedy zobaczyłam jego kolegę to było przerażenie. Nawet z nim słowa nie zamieniłam. Ale od zawsze jak byłam blisko jego domu to mnie spinało. Mieszkaliśmy ok. 5 kilometrów od siebie. Zawsze jak dzwonił do mojego męża to rozmawialiśmy w trójkę przez telefon :)zawsze coś dogadywałam. A jak on był z mężem to śpiewał albo żartował do mnie. Zawsze okazywał mi swoje zainteresowanie. Jak odszedł z pracy od męża to czułam, że zostałam sama. W między czasie urodziłam moje kochane dzieci. Po 2 latach od ostatniego spotkania umówiliśmy się ze znajomymi i on też był z żoną. Myślałam, że będzie normalnie. Niestety jak go tylko zobaczyłam nie mogłam podnieść wzroku z podłogi. Zerkaliśmy na przemian na siebie. Niestety pokazał mu że mi nie zależy. Mam męża i dzieci i nie chce zdradzić męża i skrzywdzić dzieci. 4 miesiące później wyjechaliśmy z mężem i dzieci na wakacje 1200km od Polski. Tak umierałam za nim straszny brak odczuwałam. Zwiedzając kościoły przed z jednym z ołtarzy mnie zamurowało. Nie mogłam podnieść głowy. Cała się trzęsłam. Czułam, że to on jest mężczyznom z którym chciałabym mieć ślub. Nigdy czegoś takiego nie czułam. Ostatnio byliśmy razem na weselu. Jak para młoda składała przysięgę cały czas patrzył na mnie. Wyszłam nie mogłam tego wytrzymać. Unikałam go jak mogłam ale nasze spojrzenia się spotykały. Stwierdziłam, że trzeba to skończyć raz na zawsze uwolnić się. Jak zobaczyłam, że już wychodzi wyrwało mi serce odjechał mi świat. Powiedziałam mu że go kocham, a on odpowiedział "wiem kochanie". Myślałam, że jak to powiem to się uwolnię od tych uczuć. Niestety dobrze było przez pierwsze dni. Więc odezwałam się do wróżki która napisałam, że jest to związek karmiczny, że nie możemy się dogadać i to nasza karma. Że oboje chcemy by było lepiej ale ona nie widzi poprawy. On traci nadzieje na poprawę. Ale nie widzi rozłąki między nami w najbliższym czasie. Mam dość. Nie mogę pracować. Duszę się. Jakby był zawsze przy mnie. nie mogę kochać się z mężem bo widzę tylko jego. Obłęd.

Proszę o pomoc jak to skończyć. Chce żyć.
sforza

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Zwiazek karmiczny proszę o pomoc

Postautor: Elie » 14 wrz 2017, 10:40

Wybacz, historia jakich tysiące. Z mojej obserwacji życia wiem, że z chwilą gdyby w Twoim małżeństwie zaczęło się dziać coś nie halo - czego oczywiście Tobie nie życzę, zainteresowanie tym drugim natychmiast by Ci przeszło.Może w Twoim małżeństwie wieje nudą, rutyną i stąd zainteresowanie kimś trzecim - tak bywa.

Nie wiem czego od nas oczekujesz. Jeżeli wróżby, to potrzebne są nam dane Twoje, męża i tego Pana - napisz proszę na pw.
Jeżeli chcesz jedynie podzielić się doświadczeniami kogoś w podobnej sytuacji, to moje zdanie już znasz.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2068 razy
Otrzymał podziękowań: 1830 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: sforza » 03 paź 2017, 18:11

Wróżka powiedziała, że nie widzi rozstania między nami. I co życie przyniosło. Będziemy mieszkać o dwie ulice dalej.Niestety mąż się zakochał w mieszkaniu :( i nie chce odpuścić. Trochę wątpię czy to co Pani wyżej napisała faktycznie ma miejsce w mojej sytuacji. Życie pokaże...
sforza

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Elie » 04 paź 2017, 08:53

Napisałam jak bywa, a nie, że tak jest w Twoim przypadku.Nadal nie wiem czego od nas oczekujesz.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2068 razy
Otrzymał podziękowań: 1830 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Wróć do Kompleksowe porady