związki i ich obrazy numerologiczne

związki i ich obrazy numerologiczne

Postautor: Avena » 03 wrz 2015, 13:32

Ponieważ zadręczam Elie co chwilę dziwnymi pytaniami, to może czas powoli przejść do rzeczy. Numerologią interesuję się od niedawna, trochę czytam, a właściwie czytam wszystko co wpadnie mi w ręce. Część z tego to bzdury, ale trafiają się też perełki. Oczywiste jest, że do tej przystani zapchnęła mnie wrodzona ciekawość i to, że lubię wiedzieć (bardziej czasem muszę niż lubię, ale to u mnie normalne).

Do rzeczy - mam kilka przemyśleń, które chciałabym skonfrontować z rzeczywistością. Takie niby badania przeprowadzić. Potrzebuję do tego informacji. Informacji - czyli potrzebuję przeanalizować z perspektywy numerologicznej kilka związków. Nie gwarantuję trafności spostrzeżeń, nie będę wnosić sugestii, bardziej mogę obiecać zabawę, bo to eksperyment trochę jest.

Gdyby ktoś z was chciał w nim wziąć udział i podzielić się ze mną swoimi danymi na PW (tak jak do indywidualnej analizy numerologicznej - tylko dla pary osób) i zdradził mi tylko rodzaj relacji: partnerzy, rodzic-dziecko, przyjaciele, znajomi - byłabym wdzięczna. :0vishenka:

Wyniki moich przemyśleń mogę wpisywać tutaj lub podawać tylko na PW - wedle wskazania osoby, która udostępni mi swoje dane.

Dopóki nie uczynisz nieświadomego - świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem. C.G.Jung

Awatar użytkownika
Avena
Dopiero się rozkręcam

Podziękował : 45 razy
Otrzymał podziękowań: 83 razy
Znak zodiaku: Lew
Droga życia: 7

Re: związki i ich obrazy numerologiczne

Postautor: Elie » 03 wrz 2015, 13:44

To jest forum na którym wróżymy za darmo, robimy analizy.. Tym samym próby namawiania na prywatne korespondencje są wbrew regulaminowi i wbrew idei forum. Można podawać jedynie osobiste dane, których nie chcemy zdradzać publicznie. Do tego ludzie mają prawo. Jednak wszelkie wróżby, analizy, wykonujemy na forum w postach i za darmo.
Chcesz się reklamować - nie widzę przeszkód. Możesz podać swoje prawdziwe dane, stronę i w zamian zamieścić nasze logo.
Poza tym mała uwaga - pisanie cpl jest uważane za krzyk, tym samym zabronione na każdym forum.
https://www.youtube.com/watch?v=iOxzG3j ... ture=share

W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.

Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2134 razy
Otrzymał podziękowań: 2051 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Avena » 03 wrz 2015, 13:55

Elie pisze:To jest forum na którym wróżymy za darmo, robimy analizy.. Tym samym próby namawiania na prywatne korespondencje są wbrew regulaminowi i wbrew idei forum. Można podawać jedynie osobiste dane, których nie chcemy zdradzać publicznie. Do tego ludzie mają prawo. Jednak wszelkie wróżby, analizy, wykonujemy na forum w postach i za darmo.
Chcesz się reklamować - nie widzę przeszkód. Możesz podać swoje prawdziwe dane, stronę i w zamian zamieścić nasze logo.
Poza tym mała uwaga - pisanie cpl jest uważane za krzyk, tym samym zabronione na każdym forum.

Nie reklamuję się :) nie mam ani wiedzy, ani doświadczenia aby się reklamować. Nie mam też zamiaru zarabiać na tym - bo nie mam wiedzy i doświadczenia na zarabianie. Jak najbardziej, analizy chciałabym przeprowadzać otwarcie - bo wówczas możemy dyskutować i możecie mnie poprawiać i wytykać mi błędy oraz głupotę teorii, czy niedouczenie. Dla mnie, zdecydowanie lepiej byłoby więc aby wszystko było widoczne.

... hm... czyli powoli powinnam się zacząć spodziewać Bana?

Dopóki nie uczynisz nieświadomego - świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem. C.G.Jung

Awatar użytkownika
Avena
Dopiero się rozkręcam

Podziękował : 45 razy
Otrzymał podziękowań: 83 razy
Znak zodiaku: Lew
Droga życia: 7

Postautor: Elie » 03 wrz 2015, 14:01

Póki co, nie otrzymałaś bana a nawet ostrzeżenia.
Zwróciłam Ci tylko uwagę na fakt, że jesteśmy na forum, na którym wszystkie wróżby i analizy robimy jawnie na forum i za darmo. Namawianie ludzi do pisania na pw, brzmi dwuznacznie, nie sądzisz ...
Nikt przecież nie zabrania Tobie podpiąć się pod istniejące piramidki i opracować je. Serdecznie zapraszam do odpowiedniego działu. Jest tam masa piramidek i wspaniała okazja do nauki i pomocy.
O, proszę, tutaj zapraszam - interpretacje-numerologiczne-f1170.html
https://www.youtube.com/watch?v=iOxzG3j ... ture=share

W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.

Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2134 razy
Otrzymał podziękowań: 2051 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Wróć do Archiwum